Kampprogram

Kampprogram

Kampprogrammet for USBL cup 2018 er nå klart! Se nedenfor.

Kampprogram LØRDAG 1. desember (excel-format)

Kampprogram LØRDAG 1. desember (pdf-format)

Kampprogram SØNDAG 2. desember (excel-format)

Kampprogram SØNDAG 2. desember (pdf-format)

 

Kampdagene for alle lagene i USBL cup 2018 er nå bestemt for alle lagene. Nedenfor er en oversikt over hvilken dag alle lagene skal spille.

LØRDAG 1/12 SØNDAG 2/12
G2008 – Abildsø Grønn G2008 – Asker Juventus
G2008 – Abildsø Hvit G2008 – Brandbu Fotball Blå
G2008 – Abildsø Svart G2008 – Brandbu Fotball Rød
G2008 – KFUM Lag 4 G2008 – KFUM Lag 1
G2008 – KFUM Lag 5 G2008 – KFUM Lag 2
G2008 – Kolbotn Heroes 1 G2008 – KFUM Lag 3
G2008 – Kolbotn Heroes 2 G2008 – Kolbotn Lightning
G2008 – Kolbotn Heroes 3 G2008 – Kolbotn Palace
G2008 – Nesodden Rød G2008 – Langhhus Blå
G2008 – Nesodden Svart G2008 – Langhus Gul
G2008 – Oppegård Lions Ultra G2008 – Lyn Corbeaux
G2008 – Ski Bestboys Blå G2008 – Monsterenga-VIF
G2008 – Ski Bestboys Grønn G2008 – Nesodden Blå
G2008 – Ski Bestboys Gul G2008 – Nesodden Grønn
G2009 – Bislett FK Blå G2008 – Slitu IF
G2009 – Bislett FK Hvit G2008 – Stabæk Grav
G2009 – BMIL Mané G2008 – Sørumsand Blå
G2009 – BMIL Salah G2008 – Sørumsand Rød
G2009 – Gjøvik Lyn G2009 – Heming Fighters 1
G2009 – HSV Pepperstad City G2009 – Heming Fighters 2
G2009 – HSV Pepperstad United G2009 – Heming Hunters
G2009 – Kolbotn 1 G2009 – Holmlia SK Toppåsen Tigers
G2009 – Kolbotn 2 G2009 – Kolbotn 5
G2009 – Kolbotn 3 G2009 – Kolbotn 6
G2009 – Kolbotn 4 G2009 – Lambertseter 1
G2009 – Lørenskog Ulvene Grønn G2009 – Lambertseter 2
G2009 – Lørenskog Ulvene Grå G2009 – Lambertseter 3
G2009 – Nesodden 1 G2009 – Løvenstad Lions
G2009 – Nesodden 2 G2009 – Løvenstad Tigers
G2009 – Nesodden 3 G2009 – Nordstrand 4
G2009 – Nordstrand 1 G2009 – Oppegård young boys
G2009 – Nordstrand 2 G2009 – Oppegård young boys 2
G2009 – Nordstrand 3 G2009 – Oppsal 4
G2009 – Oppsal 1 G2009 – Oppsal 5
G2009 – Oppsal 2 G2009 – Oppsal 6
G2009 – Oppsal 3 G2009 – Oppsal 7
G2009 – Ready 9 G2009 – Ski Superboys Scorpions
G2009 – Ready Akademiet United G2009 – Ski Superboys Tigers
G2009 – Ski Superboys Dragons G2009 – Vålerenga Storm
G2009 – Ski Superboys Lions G2009 – Øhil Goalgetters
G2009 – VIF DrageEnga Blå G2010 – Brandbu IF
G2009 – VIF DrageEnga Rød G2010 – EIF Barcelona
G2009 – Vind G2010 – Eif Juventus
G2009 – Vålerenga Bananas G2010 – EIF Liverpool
G2010 – Forward Gepard G2010 – Ekholt BK Blå
G2010 – Frisk Fotball 1 G2010 – Ekholt BK Rød
G2010 – Frisk Fotball 2 G2010 – KFUM gul
G2010 – Furuset-Løvene G2010 – KFUM Hvit
G2010 – Grei Nordtvet G2010 – KFUM svart
G2010 – Grüner G 4 G2010 – Kjelsås 1
G2010 – Gystadmarka Grønn G2010 – Kjelsås 2
G2010 – Gystadmarka Gul G2010 – Kjelsås 3
G2010 – Holmlia 1 G2010 – Kjelsås 4
G2010 – Holmlia 2 G2010 – Kjelsås 5
G2010 – HSV Blå G2010 – Kjelsås 6
G2010 – HSV Hvit G2010 – Kolbotn Vassbonn 1
G2010 – HSV Rød G2010 – Kolbotn Vassbonn 2
G2010 – KFUM blå G2010 – Oppegård Ninjaene 1
G2010 – KFUM grønn G2010 – Oppegård Ninjaene 2
G2010 – KFUM grå G2010 – Oppsal 6
G2010 – KFUM Oransje G2010 – Oppsal 7
G2010 – Kløfta Legends G2010 – Oppsal 8
G2010 – Kolbotn Kanon 1 G2010 – Oppsal 9
G2010 – Kolbotn Kanon 2 G2010 – Ås IL – Liverpool
G2010 – Kolbotn Tårnåsen G2010 – Ås IL – Real Madrid
G2010 – Korsgård United G2010 – Ås IL Barcelona
G2010 – Lier Hennummarka 1 G2011 – Heming Kings
G2010 – Ljan 1 G2011 – Kløfta Blå
G2010 – Ljan 2 G2011 – Kolbotn E
G2010 – Lokomotiv Nesodden G2011 – Kolbotn F
G2010 – Lørenskog Supergutta 1 G2011 – Kolbotn G
G2010 – Lørenskog Supergutta 2 G2011 – Lyn Berg 1
G2010 – Oppsal 1 G2011 – Lyn Berg 2
G2010 – Oppsal 2 G2011 – Lørenskog lag D
G2010 – Oppsal 3 G2011 – Løvenstad mew
G2010 – Oppsal 4 G2011 – Løvenstad tigers
G2010 – Oppsal 5 G2011 – Oppegård Leopardene 1
G2010 – Rapid Nesodden G2011 – Oppegård Leopardene 2
G2010 – Rælingen Rovere G2011 – Oppegård Leopardene 3
G2010 – Rælingen Tigere G2011 – Årvoll LEOPARD
G2010 – Rælingen Ulvene G2011 – Årvoll LØVE
G2010 – Sporting Nesodden G2011 – Årvoll TIGER
G2010 – Teisen omega G2012 – Hasle Løren 1
G2010 – Teisen raptor G2012 – Hasle Løren 2
G2010 – Vålerenga Sotagutta G2012 – Ullerngepardene
G2010 – Årvoll 1 G2012 – Ullerngepardene Blå
G2010 – Årvoll 2 G2012 – Åssiden Blå
G2010 – Årvoll 3 G2012 – Åssiden Gul
G2011 – Bærum Boys J2009 – Fjellhamarjentene
G2011 – Furuset-panterne J2009 – Hasle/Løren Orkan
G2011 – Gjelleråsen Ulverud J2009 – Hasle/Løren Tornado
G2011 – Holmlia Hallagerbakken J2009 – Heggedal
G2011 – Kolbotn A J2009 – Jardar Julestjerner
G2011 – Kolbotn B J2009 – Kjelsås 1
G2011 – Kolbotn C J2009 – Kjelsås 2
G2011 – Kolbotn D J2009 – Kolbotn Løvinnene 1
G2011 – Nordstrand 1 J2009 – Kolbotn Løvinnene 2
G2011 – Nordstrand 2 J2009 – Kolbotn Løvinnene 3
G2011 – Nordstrand 3 J2009 – Korsvoll Blå
G2011 – Vålerenga Allstars J2009 – Korsvoll Rød
J2008 – FA jenter J2009 – Kråkstad
J2008 – KolbotnStjernene 1 J2009 – Oppegård Jaguarene
J2008 – KolbotnStjernene 2 J2009 – Ski Supergirls blå
J2008 – KolbotnStjernene 3 J2009 – Ski Supergirls rosa
J2008 – Kråkstadjentene J2010 – Ekholt
J2008 – Lørenskog Lavajentene J2010 – Grue
J2008 – Skeid Løve J2010 – Hakadal Rosa
J2008 – SpaBra Havfruer Rosa J2010 – Heming Waka Waka
J2008 – SpaSra Havfruer Lilla J2010 – HSV Girl Power 1
J2008 – Varpe Champions J2010 – HSV Girl Power 2
J2011 – Abildsø Grønn J2010 – KFUM Drømmelaget
J2011 – Abildsø Rød J2010 – KFUM Stjernelaget
J2011 – Grüner supergirls J2010 – KFUM Superlager
J2011 – Kolbotn Happy 1 J2010 – Kjelsås Barca
J2011 – Kolbotn Happy 2 J2010 – Kjelsås Real
J2011 – Kolbotn Sporty J2010 – Kolbotn IL Unicorns Lilla
J2011 – Lilletøyen Lions J2010 – Kolbotn IL Unicorns Rosa
J2011 – Lilletøyen Tigers J2010 – Nordstrand
J2011 – Lørenskog Stjernejentene 1 J2010 – Oppegård Tigrene Lilla
J2011 – Nordstrand J2010 – Oppegård Tigrene Rosa
J2011 – Oppegård Gul J2010 – Oppsal 1
J2011 – Oppegård Sort J2010 – Oppsal 2
J2011 – Årvoll Kvikk J2012 – Hasle Løren Raketten
J2011 – Årvoll Rask J2012 – Hasle Løren Superjenter
J2012 – Kolbotn
J2012 – Nordstrand